جنایت کوردلان (به مناسبت عملیات ترویستی کوردلان در اهواز)

ساخت وبلاگ

جنایت, کوردلان,, (به مناسبت, عملیات, ترویستی, کوردلان در اهواز,)

31 شهریور 97 می رفت که برگ زرینی در تاریخ دلاورمردان ایرانی باشد که توانسته اند بر قدرتشان بیفزایند که تروریست های کوردل در اهواز 25 نفر را به شهادت رسانده و 69 نفر را مجروح ساختند.

یک زمانی در یک نوشته ای درباره ظاهرگرایان تاکید کردم که کاش این گروه از ابتدای ظهورشان با عقل و فلسفه و تفکر فلسفی و عرفان  آشنا می شدند اما حیف که اینان هیچ بویی از این معارف نبرده اند و از همان بدو تولدشان بر طبل خشونت کوبیدند و برهانی جز ظاهر را نپذیرفتند. اینان همان هایی اند که ابن خباب و همسر حامله اش را سر بریدند و بر این عمل شنیع شان افتخار کردند و اینک همان کوردلان ظهوری مدرن یافته اند و همان شیوه را این بار نه با شمشیر که با سلاح های مدرن به مورد اجرا می گذارند و امثال محمدطاهای چهار ساله را به خاک و خون می کشانند.

کاش رهبران این گروههای کوردلان برای لحظاتی پنبه تعصب را از گوشهایشان کنار می نهادند و آنان باورشان می شد که در دنیا راه های دیگری غیر از خشونت نیز برای حرف زدن و عرض اندام کردن وجود دارد. به نعبیر زیبای استاد شهریار « اما جیف کور تودوقون بوراخاماز؛ افسوس که کور آنچه را گرفته رها نمی کند». اینان چشمشان را بر آفتاب بسته اند و جز کشتن راهی نمی دانند و بر آتش تصب شان هر روز نفت جهالت می ریزند. خدایشان عذابی الیم نصیبشان کند که بر هیچ کس و هیچ کس رحم نمی کنند.

خدایا از این انسان های بی قلب به تو پنا می بریم و می خواهیم بر رافت قلب هایمان هر روز اضافه کن تا به هیچ جنبنده ای هیچ آسیبی نرسانیم.

... و درود می فرستم بر دلاورمردانی که در کنار سلاحشان محبت را نثار مردم کردند و به جای حفظ جانشان زنان و کودکان را نجات دادند. بر دست های پر مهرتان بوسه می زنیم و درودتان می فرستیم و بر سلامتی سرادران بی بدیلمان چونان قاسم سلیمانی درود می فرستیم و سلامتی و صلابتشان را خواهانیم تا بر این خصمان انسان رحم نیاورند و چونان مولایشان علی(ع) یورش برند تا جهان لختی بی حضور این نکبت یاران نفسی بکشند. بیقرار 2 مهر 1397

نـــــــــارون...
ما را در سایت نـــــــــارون دنبال می کنید

برچسب : نویسنده : 3naarvan14 بازدید : 123 تاريخ : شنبه 24 آذر 1397 ساعت: 13:09